Belka
Środa, 16 Stycznia 2019   imieniny: Marceli, Włodzimierz, Bernard
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wiadomości
 
 

Wniosek złożony, ale ZUS nie płaci. Dlaczego?...

Data dodania: 2019-01-15
W październiku Ryszard złożył do ZUS wniosek o emeryturę, ale ZUS mu jej odmówił, bo w czerwcu mężczyzna jeszcze pracował. Do tej pory Ryszard dostawał tylko świadczenie z Niemie... więcej »
 
 

Powyborcze "migracje" łódzkich polityków. Kto...

Data dodania: 2019-01-14
Paweł Bliźniuk, łódzka "jedynka" Koalicji Obywatelskiej w wyborach do sejmiku, dostał stanowisko w UMŁ. Wcześniej przewodniczący klubu PiS w radzie miejskiej miał dostać pracę w... więcej »
 
 

Łódź solidaryzuje się z Gdańskiem po ataku na...

Data dodania: 2019-01-14
"To nieprawdopodobne. Całym sercem jestem teraz z prezydentem Adamowiczem i Jego rodziną" - napisała na Twitterze prezydent Łodzi, Hanna Zdanowska. O godzinie 18. 30 w pasażu Schiller... więcej »
 
 

Po ataku na prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza...

Data dodania: 2019-01-14
Hasło "Paweł Adamowicz" będzie w poniedziałek (14 stycznia) słychać w Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa. W magistracie zachęcają do oddawania krwi. - To będzie ak... więcej »
 
 

Pracownicy sądów mają dość: "W dzień...

Data dodania: 2019-01-14
"Mój kolega po wyjściu z sądu wsiada do taksówki i tak dorabia do późnego wieczora. Wiele osób idzie do agencji zatrudniania tymczasowego. W dzień elegancko ubrani asystujemy sędzi... więcej »
 
 

Trzej nowi zawodnicy na pierwszym treningu Widzewa....

Data dodania: 2019-01-14
Prawdopodobnie trzech nowych piłkarzy ma pojawić się na pierwszym w tym roku treningu Widzewa. W klubie zapewniają jednak, że wzmocnienia będą, i to poważne. więcej »
 
 

"Halo, policja? Proszę przyjechać, bo mężowi...

Data dodania: 2019-01-14
Dzwonią, bo domownikom śmierdzą skarpetki, ktoś upił oranżadę z butelki, syn nie chce wnieść zakupów. Z zemsty, z głupoty, dla żartu. więcej »
 
 

Widzew zaczął przygotowania do rundy wiosennej....

Data dodania: 2019-01-14
Na pierwszym treningu Widzewa po zimowej przerwie było trzech nowych zawodników. Trener i szefowie klubu zapowiadają jednak, że prawdziwe wzmocnienia będą. więcej »
 
 

Arcybiskup Ryś zaprasza na mszę za tragicznie...

Data dodania: 2019-01-14
W związku z tragiczną śmiercią prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza arcybiskup łódzki Grzegorz Ryś zaprasza na mszę świętą w jego intencji. więcej »
 
 

Dobre anioły, gdzie byłyście? Światełko z...

Data dodania: 2019-01-14
Kilkaset osób przyszło w poniedziałek do pasażu Schillera, żeby zapalić symboliczne światełko dla prezydenta Gdańska. więcej »
 


Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 z 1980
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
łódzki wschodni

Powiat łódzki wschodni – utworzony wskutek reformy administracyjnej w 1999 roku powiat znajduje się w województwie łódzkim, a stolicą i siedzibą jego władz jest Łódź. Samo miasto Łódź stało się miastem na prawach powiatu. Do powiatu należą gminy: Koluszki, Rzgów, Tuszyn, Andrespol, Brójce, Nowosolna.

Bogactwo kulturowe ziem wynika z wielonarodowej struktury lokalnej społeczności, która zamieszkiwała je w przeszłości. Uwagę warto zwrócić także na bogactwo przyrodniczych krajobrazów. Bez wątpienia uprzyjemnią one rowerowe wycieczki i wędrówki amatorów grzybobrania. Pomimo malowniczych widoków turystyka na terenie powiatu nie jest rozwinięta. Tereny powiatu stanowią przede wszystkim kompleksy leśne. Spacerować można po Parku Krajobrazowym Wzniesień Łódzkich, rezerwatach lasu naturalnego i zabytkowych parkach. Na ziemiach powiatu Łódzkiego Wschodniego powstają nowe zabudowania domków letniskowych. Poszczególne gminy dysponują także ośrodkami kolonijnymi oraz Gminnymi Ośrodkami Sportu i Rekreacji.

 

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola