Belka
Czwartek, 13 Grudnia 2018   imieniny: Lucja, Otylia, Eugeniusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Komunikacja MPK na Bałutach

Data publikacji: 2017-03-27, Data modyfikacji: 2017-03-27
A A AWydrukDrukuj  
 
Za kilka dni startuje nowa siatka połączeń MPK. O głównych zmianach komunikacyjnych na Bałutach mówił Tomasz Bużałek z Biura Strategii UMŁ.

Pełna treść wiadomości na: uml.lodz.pl/miasto/aktualnosci/?news=32249
UM Łódź, Źródło artykułu: uml.lodz.pl
 
Komentarze
łodzianin   2017-03-27 18:43:56
W skrócie: 11 dwa razy częściej. Nowym połączeniem do Bałuckiego Rynku będzie linia autobusowa nr 64 z osiedla Doły Marysin. 65 z Radogoszcza Wchodu, skończy swój bieg na pl. Barlickiego. Podobnie 99tka. Linie tramwajowe 45 i 46 będą tworzyły uzupełnienie transportu miejskiego, kierując się z ulicy Pomorskiej w stronę Zgierza o i Ozorkowa. Nowymi trasami pojada również autobusy nr 85 i 87. Wszystko od 2 kwietnia. Przez trzy pierwsze dni podróż jest bezpłatna.
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
łódzki wschodni

Powiat łódzki wschodni – utworzony wskutek reformy administracyjnej w 1999 roku powiat znajduje się w województwie łódzkim, a stolicą i siedzibą jego władz jest Łódź. Samo miasto Łódź stało się miastem na prawach powiatu. Do powiatu należą gminy: Koluszki, Rzgów, Tuszyn, Andrespol, Brójce, Nowosolna.

Bogactwo kulturowe ziem wynika z wielonarodowej struktury lokalnej społeczności, która zamieszkiwała je w przeszłości. Uwagę warto zwrócić także na bogactwo przyrodniczych krajobrazów. Bez wątpienia uprzyjemnią one rowerowe wycieczki i wędrówki amatorów grzybobrania. Pomimo malowniczych widoków turystyka na terenie powiatu nie jest rozwinięta. Tereny powiatu stanowią przede wszystkim kompleksy leśne. Spacerować można po Parku Krajobrazowym Wzniesień Łódzkich, rezerwatach lasu naturalnego i zabytkowych parkach. Na ziemiach powiatu Łódzkiego Wschodniego powstają nowe zabudowania domków letniskowych. Poszczególne gminy dysponują także ośrodkami kolonijnymi oraz Gminnymi Ośrodkami Sportu i Rekreacji.

 

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola