Belka
Piątek, 27 Maja 2022   imieniny: Juliusz, Magdalena, Jan
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wiadomości
 
S-NET – niezawodny Internet dla biznesu w Łodzi

S-NET – niezawodny Internet dla biznesu w Łodzi

Data dodania: 2022-05-05
Firma S-NET wyspecjalizowała się w dostarczaniu usługi dostępu do Internetu firmom i rozwiązań telekomunikacyjnych dla innych dostawców Internetu (ISP). S-NET zajmuje się również integracją rozwiązań IT w obszarach serwerów, sprzętu telekomunikacyjnego, urządzeń sieciowych oraz outsourcingu. Z oferty operatora, który działa w branży już od 2009 roku, mogą skorzystać przedsiębiorcy z Krakowa, Gdańska, Warszawy, Łodzi, Katowic, Poznania i Wrocławia. więcej »
 
Łódź przyciąga inwestorów, czy docenią ją także firmy z Ukrainy

Łódź przyciąga inwestorów, czy docenią ją...

Data dodania: 2022-04-09
W tak nieprzewidywalnym otoczeniu biznesowym, z jakim mamy do czynienia obecnie inwestorzy wyjątkowo ostrożnie podejmują decyzje związane z realizacją kolejnych projektów i zawieraniem transakcji. więcej »
 
Boisko do unihokeja na Młynku już gotowe. To projekt łodzian!

Boisko do unihokeja na Młynku już gotowe. To...

Data dodania: 2022-04-04
Na Młynku powstało pierwsze w Łodzi boisko do unihokeja. Dzięki Łódzkiemu Budżetowi Obywatelskiemu będą mogli rozgrywać na nim mecze zarówno profesjonaliści, jak i amatorzy. Projekt jest realizacją wniosku, który wygrał w 9. edycji ŁBO. więcej »
 
To koniec fuszerek! Miasto zrywa umowę na nową drogę łączącą Wschodnią i Sienkiewicza

To koniec fuszerek! Miasto zrywa umowę na nową...

Data dodania: 2022-03-24
Miasto zrywa umowę z wykonawcą nowej drogi, która ma połączyć ulice Wschodnią i Sienkiewicza w pobliżu budynku TVP Łódź. Przyczyną jest brak pracowników na placu budowy, niezabezpieczony teren i wstrzymanie prac. więcej »
 
Antyperspirant dla mężczyzn- długotrwała ochrona przed potem

Antyperspirant dla mężczyzn- długotrwała ochrona...

Data dodania: 2022-03-20
Każdy mężczyzna potrzebuje skutecznej ochrony przed nadmiernym poceniem. Nic dziwnego, że dobry antyperspirant dla mężczyzn, to absolutna podstawa w codziennej pielęgnacji. Jaki antyperspirant wybrać, by długotrwale zniwelować przykry zapach i graniczyć wydzielanie potu? więcej »
 
Webinarium „Młodzi z POWERem, Fundusze Europejskie dla osób do 29. roku życia

Webinarium „Młodzi z POWERem, Fundusze...

Data dodania: 2022-03-19
Łódź, ulica Moniuszki 7/9 6.04.2022, godz. 10:00 - 11:00 więcej »
 
Pierwszy tunel w Łodzi wydrążony

Pierwszy tunel w Łodzi wydrążony

Data dodania: 2022-02-21
Maszyna TBM o imieniu Faustyna zakończyła drążenie pierwszego tunelu kolejowego na trasie Łódź Fabryczna – Łódź Kaliska/Łódź Żabieniec. Ta podziemna trasa powstaje przy wsparciu Funduszy Europejskich z Programu Infrastruktura i Środowisko. więcej »
 
Usługa

Usługa "mobilnego urzędnika" w Łodzi

Data dodania: 2022-02-16
Łódź uruchamia usługę „mobilnego urzędnika". Ubiegłoroczny pilotaż takiego projektu pokazał, jak bardzo taka pomoc jest potrzebna.  więcej »
 
Łatwiejszy powrót do aktywności zawodowej młodych rodziców

Łatwiejszy powrót do aktywności zawodowej...

Data dodania: 2022-01-30
Powstanie nowych przedszkoli i żłobków w małych miastach i na wsi jest napędem dla rozwoju gospodarczego, społecznego i kulturalnego regionu. Dzięki stworzeniu systemu opieki nad najmłodszymi, ludzie chętniej osiedlają się na tych terenach – powiedział wiceminister funduszy i polityki regionalnej Waldemar Buda podczas uroczystości otwarcie nowego żłobka gminnego w Rzgowie. więcej »
 
Nowy mural w Łodzi zachęci do tworzenia sąsiedzkich relacji

Nowy mural w Łodzi zachęci do tworzenia...

Data dodania: 2021-08-16
Na pograniczu łódzkiego Śródmieścia i Widzewa powstaje mural promujący budowanie dobrosąsiedzkiego klimatu. Praca o wielkości 550 m kw. zdobić będzie ścianę kamienicy przy Targowej 55, usytuowanej naprzeciwko Diasfery Łódzkiej, inwestycji firmy Duda Development  więcej »
 


Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 z 2191
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
łódzki wschodni

Powiat łódzki wschodni – utworzony wskutek reformy administracyjnej w 1999 roku powiat znajduje się w województwie łódzkim, a stolicą i siedzibą jego władz jest Łódź. Samo miasto Łódź stało się miastem na prawach powiatu. Do powiatu należą gminy: Koluszki, Rzgów, Tuszyn, Andrespol, Brójce, Nowosolna.

Bogactwo kulturowe ziem wynika z wielonarodowej struktury lokalnej społeczności, która zamieszkiwała je w przeszłości. Uwagę warto zwrócić także na bogactwo przyrodniczych krajobrazów. Bez wątpienia uprzyjemnią one rowerowe wycieczki i wędrówki amatorów grzybobrania. Pomimo malowniczych widoków turystyka na terenie powiatu nie jest rozwinięta. Tereny powiatu stanowią przede wszystkim kompleksy leśne. Spacerować można po Parku Krajobrazowym Wzniesień Łódzkich, rezerwatach lasu naturalnego i zabytkowych parkach. Na ziemiach powiatu Łódzkiego Wschodniego powstają nowe zabudowania domków letniskowych. Poszczególne gminy dysponują także ośrodkami kolonijnymi oraz Gminnymi Ośrodkami Sportu i Rekreacji.

 

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola