Belka
Czwartek, 13 Grudnia 2018   imieniny: Lucja, Otylia, Eugeniusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia

Usługi porządkowe

 

USŁUGI PORZĄDKOWE i MYCIE OKIEN
 
Świadczymy usługi porządkowe wewnątrz biur, lokali, domów, mieszkań. Myjemy okna zarówno metodą tradycyjną, jak i przemysłową do wysokości 10 metrów - bez drabin, podnośników czy rusztowań. Świadczymy usługi w zakresie porządków jednorazowych, okresowych i codziennych. Ofertę kierujemy do firm i osób prywatnych na terenie Łodzi i okolic.
 
Nie oszczędzamy na środkach chemicznych. Stosujemy to, co uznane, markowe i sprawdzone. Eksperymenty z tanią chemią pozostawiamy konkurencji. Przyjmujemy tylko te zlecenia, które jesteśmy w stanie zrealizować. Prace wykonujemy zgodnie z ustalonym harmonogramem. Przykładamy dużą wagę do jakości naszych usług oraz uczciwości pracowników. Słuchamy uwag i staramy się jak najpełniej odpowiedzieć na Państwa oczekiwania.
 
Zadzwoń do nas. Zapytaj o nasze usługi. Powiedz nam czego oczekujesz.
 

Kontakt

Zespół Alicja FUH
tel: 508 344 246

 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
łódzki wschodni

Powiat łódzki wschodni – utworzony wskutek reformy administracyjnej w 1999 roku powiat znajduje się w województwie łódzkim, a stolicą i siedzibą jego władz jest Łódź. Samo miasto Łódź stało się miastem na prawach powiatu. Do powiatu należą gminy: Koluszki, Rzgów, Tuszyn, Andrespol, Brójce, Nowosolna.

Bogactwo kulturowe ziem wynika z wielonarodowej struktury lokalnej społeczności, która zamieszkiwała je w przeszłości. Uwagę warto zwrócić także na bogactwo przyrodniczych krajobrazów. Bez wątpienia uprzyjemnią one rowerowe wycieczki i wędrówki amatorów grzybobrania. Pomimo malowniczych widoków turystyka na terenie powiatu nie jest rozwinięta. Tereny powiatu stanowią przede wszystkim kompleksy leśne. Spacerować można po Parku Krajobrazowym Wzniesień Łódzkich, rezerwatach lasu naturalnego i zabytkowych parkach. Na ziemiach powiatu Łódzkiego Wschodniego powstają nowe zabudowania domków letniskowych. Poszczególne gminy dysponują także ośrodkami kolonijnymi oraz Gminnymi Ośrodkami Sportu i Rekreacji.

 

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola