Belka
Piątek, 27 Maja 2022   imieniny: Juliusz, Magdalena, Jan
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia

ZYBERT - UKŁADANIE KOSTKI GRANITOWEJ

 

ZYBERT

Jest młodą, prężnie działającą firmą, specjalizującą się w układaniu kostki brukowej, granitowej i piaskowca. W ramach układania kostki wykonujemy także wszelkie roboty poprzedzające ten proces np.: niwelowanie, korytowanie, ewentualne skucia betonów, podbudowę piaskowo-cementową lub tłucznia w zależności od potrzeb. Nasze prace wykonujemy starannie, a za priorytet uważamy zadowolenie naszych klientów. Zajmujemy się pracami na terenie województwa łódzkiego. Naszym głównym terenem działań są okolice Zgierza, Aleksandrowa, Strykowa, Łodzi.


GWARANCJA -  2 lata na wykonaną usługę!


Cennik układania kostki brukowej uzależniony jest od kilku czynników tj.: rodzaj gruntu, zakres prac oraz czas realizacji danego zlecenia, dlatego nie można jednoznacznie podać ceny odpowiadającej każdemu przypadkowi. Poniżej jednak podajemy średni cennik związany z usługami brukarskimi, który zawsze może ulegać pewnym zmianą zgodnie z tym o czym wspominaliśmy powyżej. Dopuszczamy również możliwość negocjacji cenowych w osobnych przypadkach oraz zniżki dla stałych klientów.

 

Układanie kostki brukowej cennik:

  • Układanie kostki brukowej - cena od 28 zł/m2 (w zależności od jej rodzaju)
  • Montaż obrzeży - cena od 9 zł/mb (w zależności od ich rodzaju)
  • Układanie kostki granitowej - cena od 50 zł/m2 (w zależności od rozmiarów kostki)
Kontakt

668433956 - Jacek Zybert

 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
łódzki wschodni

Powiat łódzki wschodni – utworzony wskutek reformy administracyjnej w 1999 roku powiat znajduje się w województwie łódzkim, a stolicą i siedzibą jego władz jest Łódź. Samo miasto Łódź stało się miastem na prawach powiatu. Do powiatu należą gminy: Koluszki, Rzgów, Tuszyn, Andrespol, Brójce, Nowosolna.

Bogactwo kulturowe ziem wynika z wielonarodowej struktury lokalnej społeczności, która zamieszkiwała je w przeszłości. Uwagę warto zwrócić także na bogactwo przyrodniczych krajobrazów. Bez wątpienia uprzyjemnią one rowerowe wycieczki i wędrówki amatorów grzybobrania. Pomimo malowniczych widoków turystyka na terenie powiatu nie jest rozwinięta. Tereny powiatu stanowią przede wszystkim kompleksy leśne. Spacerować można po Parku Krajobrazowym Wzniesień Łódzkich, rezerwatach lasu naturalnego i zabytkowych parkach. Na ziemiach powiatu Łódzkiego Wschodniego powstają nowe zabudowania domków letniskowych. Poszczególne gminy dysponują także ośrodkami kolonijnymi oraz Gminnymi Ośrodkami Sportu i Rekreacji.

 

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola