Belka
Czwartek, 13 Grudnia 2018   imieniny: Lucja, Otylia, Eugeniusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Łódzki dziennikarz zdobędzie prestiżowe stypendium?

Data publikacji: 2012-01-04, Data modyfikacji: 2012-01-04
A A AWydrukDrukuj  
 
Łódzki dziennikarz zdobędzie prestiżowe stypendium?

Paweł Rogaliński, 24-letni dziennikarz z Łodzi, stara się o prestiżowe stypendium od fundacji Absolvent.pl. Tylko nieliczni spośród blisko 730 kandydatów z różnych zakątków kraju otrzymają wymarzone „Stypendium z Wyboru" z przeznaczeniem na rozwój naukowy lub zawodowy. O tym, komu przyznać stypendium, zadecydują sami internauci.

Dlaczego właśnie Paweł? Bo z wykształcenia jest już anglistą i politologiem, a w tym roku planuje również obronić pracę magisterską ze swojego trzeciego kierunku - zarządzania. Warto też przypomnieć, że Paweł Rogaliński jest obecnym laureatem „Studenckiego Nobla" w województwie łódzkim. Pod względem zawodowym osiąga podobne sukcesy. Jego artykuły zyskały uznanie m.in. Komisji Europejskiej, Polskiej Fundacji im. Roberta Schumana czy Europejskiej Partii Ludowej. Natomiast za jego walkę z dyskryminacją i wykluczeniem społecznym, Parlament Europejski nominował go do tytułu Młodego Europejczyka 2011 Roku.

Głosowanie w „Stypendium z Wyboru" zajmuje nie więcej niż 3 minuty.

Wystarczy wejść na stronę http://www.stypendiumzwyboru.pl/uczestnicy/co-ty-zrobisz-dla-pawla-123 i zalogować się poprzez wpisanie swojego adresu e-mail i dowolnego hasła, np. 1234.

Następnie należy odebrać na swojej skrzynce wiadomość z linkiem aktywacyjnym. Po jego kliknięciu, ponownie wchodzimy na podaną powyżej stronę i wówczas możemy przyznać Pawłowi ocenę 5 gwiazdek.

Głosować można do 22 stycznia do północy. Więcej informacji o Pawle i jego pasji można znaleźć na blogu www.rogalinski.com.pl .

 

Paweł Rogaliński, Źródło artykułu: Paweł Rogaliński, Autor zdjęć: Paweł Rogaliński
 
Komentarze
duei   2012-01-06 15:53:07
Zagłosowane. Pozdrawiam!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
łódzki wschodni

Powiat łódzki wschodni – utworzony wskutek reformy administracyjnej w 1999 roku powiat znajduje się w województwie łódzkim, a stolicą i siedzibą jego władz jest Łódź. Samo miasto Łódź stało się miastem na prawach powiatu. Do powiatu należą gminy: Koluszki, Rzgów, Tuszyn, Andrespol, Brójce, Nowosolna.

Bogactwo kulturowe ziem wynika z wielonarodowej struktury lokalnej społeczności, która zamieszkiwała je w przeszłości. Uwagę warto zwrócić także na bogactwo przyrodniczych krajobrazów. Bez wątpienia uprzyjemnią one rowerowe wycieczki i wędrówki amatorów grzybobrania. Pomimo malowniczych widoków turystyka na terenie powiatu nie jest rozwinięta. Tereny powiatu stanowią przede wszystkim kompleksy leśne. Spacerować można po Parku Krajobrazowym Wzniesień Łódzkich, rezerwatach lasu naturalnego i zabytkowych parkach. Na ziemiach powiatu Łódzkiego Wschodniego powstają nowe zabudowania domków letniskowych. Poszczególne gminy dysponują także ośrodkami kolonijnymi oraz Gminnymi Ośrodkami Sportu i Rekreacji.

 

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola