Belka
Wtorek, 11 Grudnia 2018   imieniny: Waldemar, Damazy
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

ZAKUPY Z WYPRZEDAŻY, WIZYTA W SZPITALU, GORSZY DZIEŃ, ZEPSUTY TELEFON I ŁÓDŹ★ TYGODNIOWY VLOG

 
Zapraszam na kolejnego, tygodniowego vloga. Tym razem wybierzemy się do Łodzi na konferencję SeeBloggers. Oczywiście to nie wszystko, bo w tym tygodniu udało mi się także upolować kilka łupów na wyprzedaży, zepsuć stary telefon i kupić nowy oraz spotkać wiele wspaniałych osób. Jeśli chcecie jeszcze więcej - oglądajcie! Nie zapomnij zostawić kciuka w górę, jeśli filmik Ci się spodobał. Kanał Radzkiej: youtube.com/user/raaadzka Kanał Ady: youtube.com/channel/UCXynbZe_w424eDkTQcaeKQQ Poprzednie tygodniowe vlogi: youtu.be/vNhVr5m6o0o youtu.be/SQzSLdo2PsQ youtu.be/xXOOQogO-Eo youtu.be/Yc0RM6NBfEk Facebook: facebook.com/PannaJoannaMakeUp/ Instagram: instagram.com/pannajoannamakeup Snapchat: pannajoannamu Jeśli spodobał Ci się filmik to subskrybuj mój kanał: tiny.pl/gwqz4

 


Panna Joanna
 
Data pliku video: 2018-06-26, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
łódzki wschodni

Powiat łódzki wschodni – utworzony wskutek reformy administracyjnej w 1999 roku powiat znajduje się w województwie łódzkim, a stolicą i siedzibą jego władz jest Łódź. Samo miasto Łódź stało się miastem na prawach powiatu. Do powiatu należą gminy: Koluszki, Rzgów, Tuszyn, Andrespol, Brójce, Nowosolna.

Bogactwo kulturowe ziem wynika z wielonarodowej struktury lokalnej społeczności, która zamieszkiwała je w przeszłości. Uwagę warto zwrócić także na bogactwo przyrodniczych krajobrazów. Bez wątpienia uprzyjemnią one rowerowe wycieczki i wędrówki amatorów grzybobrania. Pomimo malowniczych widoków turystyka na terenie powiatu nie jest rozwinięta. Tereny powiatu stanowią przede wszystkim kompleksy leśne. Spacerować można po Parku Krajobrazowym Wzniesień Łódzkich, rezerwatach lasu naturalnego i zabytkowych parkach. Na ziemiach powiatu Łódzkiego Wschodniego powstają nowe zabudowania domków letniskowych. Poszczególne gminy dysponują także ośrodkami kolonijnymi oraz Gminnymi Ośrodkami Sportu i Rekreacji.

 

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola