Belka
Sobota, 19 Stycznia 2019   imieniny: Marta, Henryk, Mariusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Architektoniczne biura
Łódź 92-413 Łódź, Ziemowita 2 lok. 14
 
 
 
Łódź 91-358 Łódź, JEZIORNA 10
Specjalizujemy się w projektowaniu budynków mieszkalnych jednorodzinnych, wielorodzinnych, budynków użyteczności publicznej, budynków biurowo-przemysłowych, placów zabaw, adaptacjach projektów typowych, a także zajmujemy się...
 
 
Łódź 90-415 Łódź, 6 Sierpnia 2/4
 
 
 
Łódź 90-135 Łódź, Narutowicza 4
 
 
 
Łódź Łódź, Wólczańska 55/59
 
 
 
Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 z 13
loading...

 

 


Dodaj firmÄ™ ZA DARMO!
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
łódzki wschodni

Powiat łódzki wschodni – utworzony wskutek reformy administracyjnej w 1999 roku powiat znajduje się w województwie łódzkim, a stolicą i siedzibą jego władz jest Łódź. Samo miasto Łódź stało się miastem na prawach powiatu. Do powiatu należą gminy: Koluszki, Rzgów, Tuszyn, Andrespol, Brójce, Nowosolna.

Bogactwo kulturowe ziem wynika z wielonarodowej struktury lokalnej społeczności, która zamieszkiwała je w przeszłości. Uwagę warto zwrócić także na bogactwo przyrodniczych krajobrazów. Bez wątpienia uprzyjemnią one rowerowe wycieczki i wędrówki amatorów grzybobrania. Pomimo malowniczych widoków turystyka na terenie powiatu nie jest rozwinięta. Tereny powiatu stanowią przede wszystkim kompleksy leśne. Spacerować można po Parku Krajobrazowym Wzniesień Łódzkich, rezerwatach lasu naturalnego i zabytkowych parkach. Na ziemiach powiatu Łódzkiego Wschodniego powstają nowe zabudowania domków letniskowych. Poszczególne gminy dysponują także ośrodkami kolonijnymi oraz Gminnymi Ośrodkami Sportu i Rekreacji.

 

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola