Belka
Środa, 12 Grudnia 2018   imieniny: Joanna, Aleksandra, Dagmara
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia wg regionu
Ogłoszenia

Serdecznie na warsztaty plstyczne prowadzone w Centrum Kreatywnego Rozwoju Powertex

Data dodania: 2012-01-06
 

Zapraszamy Serdecznie na warsztaty plstyczne prowadzone w Centrum Kreatywnego Rozwoju Powertex na pl. Komuny Paryskiej 6 w lok 108. Na warsztatach tworzymy figury, dekoracje, biżuterię, obrazy, a to wysztko przy użyciu utwardzaczy do tkanin - Nowość w Polsce. Na zajęciach wykorzystujemy stare niepotrzebne już tkaniny i nadajemy im nowe życie lub pracujemy z samoutwardzalną gliną, czy Stone Art. Zajęcie polecamy Wszystkim tym, którzy uwielbiają tworzyć. Zapewniam,y że każdy jest w stanie stworzyć coś pięknego, ponieważ jest to technika niezwykle prosta, a zarazem efektywna. Nasze hasło: Odkryj Swoją Artystyczna Duszę. Więcej informacji znajdą Państwo na stronie www.powertex.com.pl

Kontakt

www.powertex.com.pl

 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
łódzki wschodni

Powiat łódzki wschodni – utworzony wskutek reformy administracyjnej w 1999 roku powiat znajduje się w województwie łódzkim, a stolicą i siedzibą jego władz jest Łódź. Samo miasto Łódź stało się miastem na prawach powiatu. Do powiatu należą gminy: Koluszki, Rzgów, Tuszyn, Andrespol, Brójce, Nowosolna.

Bogactwo kulturowe ziem wynika z wielonarodowej struktury lokalnej społeczności, która zamieszkiwała je w przeszłości. Uwagę warto zwrócić także na bogactwo przyrodniczych krajobrazów. Bez wątpienia uprzyjemnią one rowerowe wycieczki i wędrówki amatorów grzybobrania. Pomimo malowniczych widoków turystyka na terenie powiatu nie jest rozwinięta. Tereny powiatu stanowią przede wszystkim kompleksy leśne. Spacerować można po Parku Krajobrazowym Wzniesień Łódzkich, rezerwatach lasu naturalnego i zabytkowych parkach. Na ziemiach powiatu Łódzkiego Wschodniego powstają nowe zabudowania domków letniskowych. Poszczególne gminy dysponują także ośrodkami kolonijnymi oraz Gminnymi Ośrodkami Sportu i Rekreacji.

 

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola