Belka
Wtorek, 11 Grudnia 2018   imieniny: Waldemar, Damazy
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Łódź zanętowa Predator - ProLam // www.prolam.pl

 
Predator jest to łódź zanętowa, dedykowana dla osób poszukujących lekkiego modelu o niewielkich gabarytach i dużej pojemności. Już w wersji podstawowej oferuje bogate wyposażenie, ale na tym nie koniec. Łódź można wyposażyć w profesjonalny osprzęt jak np. echosondy czy silny halogen które znacznie usprawnią wywóz. Predator jest to łódź typu trimaran o nowoczesnym, agresywnym wyglądzie, wyposażona w 2 niezależne komory zanętowe, otwierane przy pomocy aparatury zdalnego sterowania. Łączna pojemność komór wynosi 4 litry, natomiast maksymalny udźwig łodzi to 3 kilogramy. Wymiary modelu to 51cm x 38 cm x 20 cm. Na naszym kanale zawsze ciekawe i nowe filmy o wędkarstwie karpiowym. Zapraszamy do subskrypcji, a nie przegapisz żadnego nowego filmu. Interesujesz się wędkarstwem? Musisz być z nami na bieżąco. Jak łowić karpie? Odpowiedź znajdziesz u nas. Łowienie karpi to pasja na całe życie! Film został przygotowany przez firmę aspromedia.info, wydawcę e-czasopisma Świat Karpia oraz Świat Suma dostępnego poprzez darmową aplikację mobilną AS PRO MEDIA, którą możecie pobrać na smartfon z systemem Android i iOS. Poinformuj nas o ważnym wydarzeniu: redakcja malpka swiatkarpia.com swiatkarpia.com swiatsuma.com wydawnictwoaspromedia.com

 


Świat Karpia
 
Data pliku video: 2018-09-21, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
łódzki wschodni

Powiat łódzki wschodni – utworzony wskutek reformy administracyjnej w 1999 roku powiat znajduje się w województwie łódzkim, a stolicą i siedzibą jego władz jest Łódź. Samo miasto Łódź stało się miastem na prawach powiatu. Do powiatu należą gminy: Koluszki, Rzgów, Tuszyn, Andrespol, Brójce, Nowosolna.

Bogactwo kulturowe ziem wynika z wielonarodowej struktury lokalnej społeczności, która zamieszkiwała je w przeszłości. Uwagę warto zwrócić także na bogactwo przyrodniczych krajobrazów. Bez wątpienia uprzyjemnią one rowerowe wycieczki i wędrówki amatorów grzybobrania. Pomimo malowniczych widoków turystyka na terenie powiatu nie jest rozwinięta. Tereny powiatu stanowią przede wszystkim kompleksy leśne. Spacerować można po Parku Krajobrazowym Wzniesień Łódzkich, rezerwatach lasu naturalnego i zabytkowych parkach. Na ziemiach powiatu Łódzkiego Wschodniego powstają nowe zabudowania domków letniskowych. Poszczególne gminy dysponują także ośrodkami kolonijnymi oraz Gminnymi Ośrodkami Sportu i Rekreacji.

 

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola