Belka
Wtorek, 11 Grudnia 2018   imieniny: Waldemar, Damazy
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Łódź oczami Kristiny, studentki kierunku grafika

 
Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna w Łodzi to uczelnia silna, solidna i świetnie funkcjonująca na rynku edukacyjnym i gospodarczym. Oto nasz dorobek w skrócie: - prawie 25 lat działalności - 81 tysięcy absolwentów - 3 wydziały w Łodzi i 6 Wydziałów Zamiejscowych - największy w Europie Środkowej ośrodek kształcenia na odległość - 22 kierunki studiów I i II stopnia, ponad 120 specjalności - uprawnienia do doktoryzowania - ponad 100 kierunków studiów podyplomowych - olbrzymie i nowocześnie wyposażone powierzchnie w XIX-wiecznych budynkach pofabrycznych Jeśli chcesz kreatywnie zaprojektować własną edukację i karierę, dołącz do nas! ahe.lodz.pl

 


ahewlodzi
 
Data pliku video: 2017-08-21, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
łódzki wschodni

Powiat łódzki wschodni – utworzony wskutek reformy administracyjnej w 1999 roku powiat znajduje się w województwie łódzkim, a stolicą i siedzibą jego władz jest Łódź. Samo miasto Łódź stało się miastem na prawach powiatu. Do powiatu należą gminy: Koluszki, Rzgów, Tuszyn, Andrespol, Brójce, Nowosolna.

Bogactwo kulturowe ziem wynika z wielonarodowej struktury lokalnej społeczności, która zamieszkiwała je w przeszłości. Uwagę warto zwrócić także na bogactwo przyrodniczych krajobrazów. Bez wątpienia uprzyjemnią one rowerowe wycieczki i wędrówki amatorów grzybobrania. Pomimo malowniczych widoków turystyka na terenie powiatu nie jest rozwinięta. Tereny powiatu stanowią przede wszystkim kompleksy leśne. Spacerować można po Parku Krajobrazowym Wzniesień Łódzkich, rezerwatach lasu naturalnego i zabytkowych parkach. Na ziemiach powiatu Łódzkiego Wschodniego powstają nowe zabudowania domków letniskowych. Poszczególne gminy dysponują także ośrodkami kolonijnymi oraz Gminnymi Ośrodkami Sportu i Rekreacji.

 

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola