Belka
Czwartek, 17 Stycznia 2019   imieniny: Marian, Jan, Antoni
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Budowlane usługi - wykańczanie wnętrz
Łódź 93-228 Łódź, Wedmanowej 5/7
 
 
 
Łódź 94-250 Łódź, Żniwna 4 lok. 8
 
 
 
Łódź 91,445, Łagiewnicka 8
Firma działa od 1994 roku i zajmuje się kompleksowymi remontami mieszkań oraz lokali.Wykonujemy usługi w zakresie układania płytek i terakoty,przeróbek hudraulicznych i elektrycznych,malowaniem i tapetowaniem ,montażem zabudów z płyt K-G...
 
 
ŁÓDŹ 91-072, Św. Jerzego 9
Firma Merkam działa kompleksowo od bezpłatnego pomiaru po cięcie , obróbkę kamienia naturalnego aż po montaż na terenie całego kraju.

Jesteśmy znani i doceniani za wysoką jakość kamienia naturalnego w konkurencyjnych...
 
 
Strona: 1 z 1
loading...

 

 


Dodaj firmÄ™ ZA DARMO!
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
łódzki wschodni

Powiat łódzki wschodni – utworzony wskutek reformy administracyjnej w 1999 roku powiat znajduje się w województwie łódzkim, a stolicą i siedzibą jego władz jest Łódź. Samo miasto Łódź stało się miastem na prawach powiatu. Do powiatu należą gminy: Koluszki, Rzgów, Tuszyn, Andrespol, Brójce, Nowosolna.

Bogactwo kulturowe ziem wynika z wielonarodowej struktury lokalnej społeczności, która zamieszkiwała je w przeszłości. Uwagę warto zwrócić także na bogactwo przyrodniczych krajobrazów. Bez wątpienia uprzyjemnią one rowerowe wycieczki i wędrówki amatorów grzybobrania. Pomimo malowniczych widoków turystyka na terenie powiatu nie jest rozwinięta. Tereny powiatu stanowią przede wszystkim kompleksy leśne. Spacerować można po Parku Krajobrazowym Wzniesień Łódzkich, rezerwatach lasu naturalnego i zabytkowych parkach. Na ziemiach powiatu Łódzkiego Wschodniego powstają nowe zabudowania domków letniskowych. Poszczególne gminy dysponują także ośrodkami kolonijnymi oraz Gminnymi Ośrodkami Sportu i Rekreacji.

 

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola