Belka
Niedziela, 16 Grudnia 2018   imieniny: Albina, Zdzisław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Jak wyrzucić rowerzystów z jezdni. Łódź Kopcińskiego - PTR #117

 
Miasto Łódź w 2013 roku utworzyło na ul. Kopcińskiego buspasy. Po około miesiącu ZDiZ postanowił pod naciskiem łódzkiej drogówki (tej samej, która nie chciała buspasów) wyrzucić rowerzystów na fatalnej jakości chodnik. Nierówne płyty chodnikowe to pikuś, gorzej ze schodami, wąskimi gardłami oraz brak przejazdów dla rowerzystów. Jednym słowem jest to istna masakra. Już na Podwalu Przedmiejskim w Gdańsku się lepiej jeździ. ------------------ Perypetie Trójmiejskiego Rowerzysty, czyli informacje ze świata rowerzystów, nie tylko trójmiejskich ;) fb.com/perypetie.trojmiejskiego.rowerzysty ------------------ To jest droga! Rusek gadający po polsku opowiada o sytuacjach drogowych na świecie oraz tworzy świetne kompilacje #WeekleCrashes youtube.com/user/tojestdroga ------------------ Kanały rowerzystów z innych polskich miast: - Trójmiasto: ...............RWG (youtube.com/channel/UCn2jbAyoE4EKU7BPNLexQYQ) ...............Młody Rowerzysta (youtube.com/channel/UCjyx0KFHQPdw-52EAfTk3yw) ................DarkBudda (youtube.com/channel/UC_Z3oHq9IGB2j5YJkWAboqg) - Łódź: ................Rower Łódź (youtube.com/channel/UC9WYDenPr4HsfAibynYZo5Q) ................Fafus (youtube.com/channel/UCf7DMFBQUI6NnJaG_7Ce5_A) .................OnTheBike (youtube.com/channel/UCJsG2LTB3KZpY0adQYK6a4A) .................Marcin Pawłowski (youtube.com/channel/UCC1wMXFmJvxSKiU5tY3zkrg) - Poznań: .................Po Poznaniu rowerem (youtube.com/channel/UCUHzdsyi_h-Wx_tC5YZOH8Q) .................Tomasz Zdulski (youtube.com/channel/UCEWqQHFcOEHj69GqawspZXQ) - Wrocław: ..................Łukasz - Wrocławski Rowerzysta (youtube.com/channel/UCn-B2pCDfqZjtKE4qcloRUA) ..................Polish Cyclist (youtube.com/channel/UCQvmilI_jUyal16kjcvIGWg) - Częstochowa: .................Wujobak (youtube.com/channel/UCPGTDDAou8hhSHc5UYR32ww) - Warszawa: ..................Ammorapl (youtube.com/user/ammorapl) ..................Kostopaty (youtube.com/user/kostropaty666) ..................Kiniu trajdek1 (youtube.com/user/kiniutrajdek1) ------------------

 


3miejski Rowerzysta
 
Data pliku video: 2016-09-05, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
łódzki wschodni

Powiat łódzki wschodni – utworzony wskutek reformy administracyjnej w 1999 roku powiat znajduje się w województwie łódzkim, a stolicą i siedzibą jego władz jest Łódź. Samo miasto Łódź stało się miastem na prawach powiatu. Do powiatu należą gminy: Koluszki, Rzgów, Tuszyn, Andrespol, Brójce, Nowosolna.

Bogactwo kulturowe ziem wynika z wielonarodowej struktury lokalnej społeczności, która zamieszkiwała je w przeszłości. Uwagę warto zwrócić także na bogactwo przyrodniczych krajobrazów. Bez wątpienia uprzyjemnią one rowerowe wycieczki i wędrówki amatorów grzybobrania. Pomimo malowniczych widoków turystyka na terenie powiatu nie jest rozwinięta. Tereny powiatu stanowią przede wszystkim kompleksy leśne. Spacerować można po Parku Krajobrazowym Wzniesień Łódzkich, rezerwatach lasu naturalnego i zabytkowych parkach. Na ziemiach powiatu Łódzkiego Wschodniego powstają nowe zabudowania domków letniskowych. Poszczególne gminy dysponują także ośrodkami kolonijnymi oraz Gminnymi Ośrodkami Sportu i Rekreacji.

 

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola