Belka
Poniedziałek, 10 Grudnia 2018   imieniny: Julia, Judyta, Daniel
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia wg regionu
Ogłoszenia

DRUGIE SPOTKANIE KLUBU ŁADNIE NAPRAWIĘ W ŁODZI!

Data dodania: 2012-04-23
Kategoria: Pozostałe » Inne
 
Pierwsze spotkanie Klubu Ładnie Naprawię w Łodzi już za nami. Dokładnie 17. kwietnia w kawiarni Mebloteka Yellow przy ul. Piotrkowskiej mogliśmy zaprezentować 20 uczestnikom ideę działania serwisu Ładnie Naprawię (www.ladnienaprawie.pl), pokazać co już dzięki serwisowi zostało ładnie naprawione i podyskutować o tym, co jeszcze moglibyśmy zrobić w ramach jego działania.

Na spotkaniu pojawiły się osoby, które uzyskały już pierwsze konsultacje w związku z przedmiotami, które chciałyby naprawić, inni mieli możliwość dyskusji o swoich zainteresowaniach, doświadczeniach w naprawianiu. Pomogliśmy też założyć profile w serwisie Ładnie Naprawię, tym którzy nie mają dostępu do komputera.

Pierwsze spotkanie miało charakter informacyjny, naszym celem było zebranie w jednym miejscu ludzi, którzy są zainteresowani ideą upcyklingu, jako fachowcy lub jako użytkownicy przedmiotów wymagających renowacji. Mamy nadzieję, że nasi goście dowiedzieli się wszystkich istotnych informacji o serwisie Ładnie Naprawię oraz uzyskali cenne wskazówki w sprawach, których ich interesowały, a udział w spotkaniu był dla nich inspirujący i ciekawy.

Drugie spotkanie odbędzie się już 15. maja 2012 r. (wtorek) od godziny 17.00 - 19.00 w kawiarni Mebloteka Yellow ul. Piotrkowska 138/140, (stara fabryka w głębi podwórka na terenie kompleksu Off Piotrkowska).

Tym razem uczestnicy będą mogli uzyskać indywidualne wskazówki dotyczące konkretnych przedmiotów, które chcieliby naprawić. Zaprosimy fachowców z różnych dziedzin, którzy przy swoich stanowiskach, chętnie udzielą pomocy zainteresowanym.

Podobnie jak na pierwszym spotkaniu dla wszystkich zainteresowanych dostępny będzie komputer z dostępem do Internetu za pomocą którego będzie można założyć konto w serwisie Ładnie Naprawię i dzięki temu prezentować rzeczy, które chce się oddać do naprawy bądź ofertę świadczonych usług w zakresie naprawiania

Zapraszamy Juniorów i Seniorów do wspólnego ładnego naprawiania! Czekamy na wszystkich artystów w swoim fachu nie zależnie od wieku, profesji, wykształcenia!

ZAŁÓŻ SWÓJ KLUB ŁADNIE NAPRAWIĘ!

Naszym celem jest, aby spotkania klubu mogły odbywać się cyklicznie łącząc wszystkie osoby zainteresowane naprawianiem, odnawianiem, przerabianiem, recyklingiem, upcyklingiem nie tylko w Łodzi, ale w całej Polsce.

Jeśli jesteś zainteresowany/a założeniem takiego Klubu w swojej miejscowości, zapraszamy do kontaktu z nami. Jesteśmy otwarci na współpracę i chętnie pomożemy w organizacji spotkań Klubu w różnych miejscach w Polsce.

W przypadku pytań prosimy o kontakt:
Maciej Mazerant
tel. 606732886
e-mail: info@ladnienaprawie.pl

www.ladnienaprawie.pl


Kontakt
Maciej Mazerant
tel. 606732886
e-mail: info@ladnienaprawie.pl
 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
łódzki wschodni

Powiat łódzki wschodni – utworzony wskutek reformy administracyjnej w 1999 roku powiat znajduje się w województwie łódzkim, a stolicą i siedzibą jego władz jest Łódź. Samo miasto Łódź stało się miastem na prawach powiatu. Do powiatu należą gminy: Koluszki, Rzgów, Tuszyn, Andrespol, Brójce, Nowosolna.

Bogactwo kulturowe ziem wynika z wielonarodowej struktury lokalnej społeczności, która zamieszkiwała je w przeszłości. Uwagę warto zwrócić także na bogactwo przyrodniczych krajobrazów. Bez wątpienia uprzyjemnią one rowerowe wycieczki i wędrówki amatorów grzybobrania. Pomimo malowniczych widoków turystyka na terenie powiatu nie jest rozwinięta. Tereny powiatu stanowią przede wszystkim kompleksy leśne. Spacerować można po Parku Krajobrazowym Wzniesień Łódzkich, rezerwatach lasu naturalnego i zabytkowych parkach. Na ziemiach powiatu Łódzkiego Wschodniego powstają nowe zabudowania domków letniskowych. Poszczególne gminy dysponują także ośrodkami kolonijnymi oraz Gminnymi Ośrodkami Sportu i Rekreacji.

 

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola